STAŇ SE MOŘSKOU VÍLOU!

Vítejte ve světe mořských víl a fishboys! Kdo z nás nikdy nesnil o tom být na chvíli mořskou vílou nebo se jen tak volně potápět v hlubokém oceánu? Je čas začít plnit sny sobě i svým dětem a proto bychom Vám rádi ukázali tento pohádkový svět plný barev, zábavy a pohybu.

CO JE TO MERMAIDING

Mermaiding je krásný sport plný zábavy, barev a radosti. Mermaiding je plavání s monoploutví v obleku mořské panny či fishboys. Je to kouzelný a zároveň dobrodružný svět. Plaváním s monoploutví spojujete dohromady posilování hlavních svalů na těle, díky zdravému pohybu nazývaném delfíní kopnutí a zároveň si užijete spoustu zábavy. Mermaiding je sport širokých možností a stále není plně objeven a prozkoumán. Rádi bychom Vás tímto kouzelným světem provedli a podělili se s vámi o nádherné zážitky ze světa mořských víl a fishboys.

JAK FUNGUJE MONOPLOUTEV

Speciálně vyvinutá monoploutev zajišťuje lepší soužití plavce s ploutví a současně chrání pohybový aparát před přetížením. Noha je k monoploutvi pevně fixovaná tzv. “botičkou”, která je tvořena dvěma popruhy a fixuje tak chodidlo ze strany nártu a zároveň je kryta oblast Achillovy paty. Díky tomu může plavec využít co nejlepší přenos sil při “delfínovém kopnutí”.

Výhody monoploutve

VÝVOJ

VÝVOJ

na vývoji monoploutve se podílei inženýři z UPOL a ČVUT, mistryně světa v monoploutvovém plavání a fyzioterapeuti spolu s ortopedy

MATERIÁL – NANO AG

MATERIÁL – NANO AG

revoluční sportovní materiál, který je díky stříbru antibakteriální, antiseptický, dezodorační, pružný, rychleschnoucí a zaručuje UV ochranu 50

DESIGN

DESIGN

originální motivy, hravé barvy, přirozený a reálný vzhled šupin - na tom si my a náš tým grafiků a designérů zakládá

POHYB

POHYB

díky botičce se plavání s monoploutví stalo zdravým pohybem, při kterém se vlníte jako delfín a pohybujete se pomocí tzv. delfíního kopnutí

MGR. ZUZANA JAROŠOVÁ

FYZIOTERAPEUTKA

“Botička” je tvořena dvěma popruhy, které fixují chodidlo ze strany nártu tak, aby plavec mohl využít co nejlepší přenos sil při “delfínovém kopnutí”. Zároveň je kryta oblast Achillovy šlachy v dostatečné výšce tak, aby nedocházelo k jejímu dráždení při plantární flexi, což by mohlo vést např. k mechanické iritaci šlachy a následnému přetížení.

NAŠE ČÍSLA

1032
HODIN STRÁVENÝCH VÝVOJEM A TESTOVÁNÍM MONOPLOUTVE
936
HODIN VĚNOVANÝCH DESIGNU NAŠICH OBLEKŮ
1419
METRŮ ČTVEREČNÍCH POTIŠTĚNÉ LÁTKY NA OBLEKY
359
MINUT NA VÝROBU, UŠITÍ A ZABALENÍ JEDNOHO SETU

NAŠE MOŘSKÉ VÍLY

Náš malý mořský tým. Představujeme Vám Michalku, Vojtu, Adama, Monču, Aničku, Justýnku, Elinku a Terezku.


 • Víla 8
 • Víla 7
 • Víla 6
 • Víla 5
 • Víla 4
 • Víla 3
 • Víla 2
 • Víla 1

TÝM LUCKY SWIM

Bez týmu profesionálů to nejde a proto se na projektu podílí světové špičky. Seznamte se se Zuzkou, Tomem, Honzou, Zuzkou, Míšou a Markem.


 • Jan Šafra
  Jan Šafra
  Zakladatel společnosti
 • Mgr. Tomáš Michalica
  Mgr. Tomáš Michalica
  Instruktor plavání
 • Mgr. Zuzana Svozilová
  Mgr. Zuzana Svozilová
  Mistryně světa v plavání s monoploutví

E-shop Lucky Swim

Obleky mořské víly a fishboye, plavky, monoploutve, plavací trika a spoustu dalšího sortimentu naleznete na našem eshopu.

zobrazit produkty

Vybrané produkty

Na začátek stránky